xp_5th_showcase2

FIFTH BLOCK

V balíčku rozšírenia EXPERIENCE: Fifth Block prichádza 6 nových postáv, schopných obrátiť hru, ako ju poznáte, hore nohami! Policajti, squatteri, rastafariáni, psychopati… je to úplne iná banda na akú ste zvyknutí.

Primiešajte si do svojho balíka EXPERIENCE:Streetwar niektorých z týchto borcov a vyskúšajte Piaty Blok na vlastnej koži!

Alien

allien_green
Mimozemšťania! Prvá a naotravnejšia skupina spôsobujúca chaos v Piatom bloku. Máš na svoje ďalšie kolo parádny plán? To by bola škoda, keby zrazu zmizla jeho kľúčová postava… BZZZT! A je preč.
S pomocou mimozemšťanov môžeš prekvapiť súperov a zbúrať ich kombinácie ešte v zárodku. Ale pozor… karma je sviňa.

Police

police
Na zachovanie poriadku mesto naverbovalo uniformované sily. Ako to už však býva, berú sa príliš vážne… Každý policajt svedomito stráži 2 susedné polia. A keď myslím svetomito, tak svedomito: nebudú žiadne odpálené kombá, žiadny vystrájajúci čertíci. Ledaže by odpálili samotného policajta…ale prečo by to niekto robil?
Ozaj, všimli ste si tie čierne uniformy? To nebude náhoda…

Psxcho

psxcho
Akoby toho rozruchu nestačilo, odkiaľsi pritiahla banda psychopatov. Mysleli ste si že čertíci kazia plány? Blbosť. Psychoši nielen že majú úplne inú farbu ako ktorákoľvek známa skupina, ale neznesú vo svojom okolí nikoho iného. Presne tak, akonáhle sa kdesi usadia psychopati, vedľa nich sa už nenasťahuje nikto!

Rasfa

rasfa
O čosi priateľskejšiu atmosféru prinášajú vysmiati rastafariáni. Čím lepší susedia, tým viac radosti na svete. Rastafarián je ďalší, kto dokáže vyčarovať instantné body, a síce toľko, koľko majú jeho dve susedné karty.

Squat

squat
So všetkými novými prisťahovalcami sú tu aj Squatteri. Chystá sa obrovské kombo ale niet kde sa zložiť? Žiadny problém, squatteri si sprístupnia nové polia aj za hranicami plochy. Nápomocní sú hlavne pre hráčov, ktorým večne v meste chýbajú posledné miesta.

Viral

viral
Nakoniec sa veľkého humbuku chytili aj experti na publicitu, majstri slova a šoumeni najvyššieho kalibru. Viráli sa držia motta že zábava spája ľudí, a majú pravdu. Každý Viral na seba namotá celé okolie, je jedno k akej farbe sa hlási a výsledkom je multifarebné, multikultúrne kombo, ktoré vytiahne body aj z úplného mixu skupín.

Detaily a pravidlá

Super je, že väčšina nových postáv má farby zhodné s postavami pôvodnej hry a tým pádom sa dajú miešať do spoločného komba! Kompletné pravidlá k nahliadnutiu v PDF.

Pridaj komentár