showdown_ge2014

XPSW Showdown @ GameExpo2014

Už o týždeň sa EXPERIENCE:Streetwar znova ukáže na akcii GameExpo2014 v Bratislavskom Istropolise, a tentokrát je tu možnosť si zahrať túto kartovku súťažne!

Registrácia

Hráči sa môžu zapísať do turnaja cez komentár k príslušnému postu na facebookovej stránke NERO GAMES alebo priamo pri stole na GameExpo.

Obidve varianty registrácie sa uzatvárajú úderom polnoci, v PIATOK 21.3, kedy bude na stránke zverejnený zoznam hráčov prihlásených do turnaja. Turnaj bude spustený v SOBOTU ráno.

Pravidlá turnaja

Formát turnaja nebude tak úplne bežný. XPSW Showdown bude pokus prispôsobiť sa poněkud divokému prostrediu GameExpo/AnimeShow. Čo sa týka pravidiel, sú jednoduché:

  • Súťažne sa hrá 1 vs. 1, so základnými pravidlami EXPERIENCE:Streetwar a s aktuálnymi kartami, ktoré budú k dispozícii u nás pri stole.
  • Turnaj prebieha počas celého programu GameExpo v SOBOTU, to jesť od 9:00 ráno dokým nás organizátori nepošlú preč.
  • Počas turnaja môžeš hocikedy vyzvať hocikoho zo zapísaných hráčov (ak sa obaja nachádzate v blízkosti stola NERO GAMES).
  • S každým súperom v zozname hráčov môžeš hrať len raz.
  • Víťazmi turnaja sa stanú 3 hráči s najvyšším počtom výhier.
  • Platné sú len hry odohraté pri stole s označením NERO GAMES  a/alebo v prítomnosti niekoho z nášho tímu. (v prípade obsadeného stola budeme musieť improvizovať)
  • Počas turnaja bude zverejnené len to, kto s kým už hral. Výsledky zápasov budú spočítané a oznámené po skončení turnaja.

Organizačne…

Registrovaní hráči dostanú pri príchode ku stolu NERO GAMES kartu účastníka XPSW Showdown, ktorú môžu nosiť na viditeľnom mieste a ľahšie sa tak nájsť s ostatnými hráčmi na festivale. Na túto kartu sa budú tiež značiť vyhraté hry. (Aj keď rozhodujúce budú počty výhier zapísané u nás)

showdown_card_photo
*grafika hráčskych kariet bude definitívne určená pred začatím GameExpo v piatok ráno

Ceny sa budú odovzdávať víťazom hneď po vyhlásení výsledkov v sobotu večer, v prípade neprítomnosti víťaza je možnosť si cenu vyzdvihnúť do konca programu GameExpo v nedeľu.

Vidíme sa cez víkend :)

showdown_ge2014

Pridaj komentár