EXPERIENCE: Streetwar

numbers_skdan_ban3

Experience:Streetwar je indie kartová hra, ktorá v sebe ukrýva mix zábavy a taktiky. Je prekvapivo rýchla, ľahko pochopiteľná, zabalená v komixovom dizajne a testovaná na ľuďoch. :)

xp_photo2

“Úžasne chytľavá!” – Evita Urban, Space Unicorn

Experience:Streetwar má originálny herný systém a kopec neočakávaných a skrytých možností, ktoré sa oplatí preskúmať. Je to hra plná trikov. Pravidlá si osvojíte behom niekoľkých minút, ale dostať sa na úroveň najlepších, to chce skutočné skills.

Divoké ulice

Experience:Streetwar sa hrá na ploche s 5×5 poliami, ktorá predstavuje ulice mesta. Každý hráč začne s piatimi náhodnými kartami. To sú kontakty na rôznych zaujímavých ľudí. Hráči obsadzujú ulice, organizujú akcie a snažia sa získať v meste slávu a rešpekt.

Čokoľvek si naplánuješ, musíš si v meste nájsť správne miesto!

catchin2sk

“Je super! Táto hra je super!” – Jahio; hráč

Boj o rešpekt

Jadro hry Experience:Streetwar je jednoduché: hráči zbierajú karty rovnakej farby a kladú ich k sebe. Každá farba má bodovú hodnotu, ktorá sa hráčovi priráta, keď poskladá farebné kombo.

buildin2sk
Do komba môžeš použiť aj karty, ktoré na ploche nechali protihráči!

V každej partii je cieľ rovnaký: nahrať 100 bodov a tým získať nadvládu nad mestom. Ako to dosiahneš, je na tebe, a trochu aj na šťastí.

Hraj svoj štýl

V hre Experience:Streetwar sa život v uliciach delí medzi 8 farieb. Každá má svoju postavičku, reprezentuje iný štýl a prináša do hry iný trik. Či už je to ťahanie kariet naviac, instantné body, blokovanie kariet súperovi alebo vymieňanie kariet  – každá farba má svoj špeciálny účel.

“Zábavná hra – každá partia je masaker! A tie mená kariet… paráda.”
– Morni; tester

color_backs3

Každá z 8 postáv má tiež svoj príbeh. Či už je to život v jednej veľkej párty alebo neustály boj, vo svete Experience:Streetwar každý nájde svoj štýl.

Jednoduchá hra, vždy ma baví. Sú v nej nečakané zvraty a to ju robí ešte zaujímavejšou.”
– Jaro; tester

Akonáhle sa rozohráš, uvidíš v hre oveľa viac. Čaká ťa množstvo zaujímavých kombinácií, ktoré môžeš využiť ako taktické výhody a posunúť svoje hranie na ďalší level.

Parádna hrateľnosť!

Experience:Streetwar nemá skoro žiadne obmedzujúce pravidlá – je to svet slobodnej taktiky a alternatívy. S každým novým hráčom prichádza nový štýl hry. Skúšaj, uč sa, objavuj. Rozsah možných kombinácií je neuveriteľný.

“Zábavná a zároveň dá zabrať.” – Šani; tester

Hra má pribalené aj alternatívne pravidlá, s ktorými sa dá spestriť  – či už otvoriť hráčom viac možností alebo prepnúť na vyššiu obtiažnosť.
Keď sa zoznámiš so svetom hry Experience:Streetwar, môžeš so spoluhráčmi experimentovať, vytvárať si vlastné pravidlá a objavovať nové zákutia sveta Experience.

Príď si zahrať

Hru Experience:Streetwar si môžeš vyskúšať v celej jej paráde na herných podujatiach, kde sa objavia Nero Games:

Zoznam aktuálnych podujatí NERO GAMES

Alebo vyskúšaj prototyp digitálnej verzie priamo tu na stránke.

Experience Online Demo

xpsw_icon200

Pridaj komentár